فال حافظ

فال حافظ آنلاین

فال حافظ یکی از مشهورترین و مهم ترین فال هایی می باشد که در میان ایرانیان رایج است در این مطلب قصد داریم هم بصورت آنلاین برای شما فال بگیریم و هم طریقۀ صحیح گرفتن “فال حافظ” را به شما عزیزان شرح دهیم.

طریقه و نحوه گرفتن فال حافظ

معمولا فال گرفتن از دیوان حافظ در مناسبت های مختلف انجام می شود و برای فال گرفتن فردی با سواد و مورد احترام انتخاب می گرد که صدای رسا و خوبی نیز داشته باشد زیرا فال گرفتن از دیوان حافظ کار هر کسی نیست و شرایط خاصی دارد .

تفال به دیوان حافظ بیشتر در گردهمایی ها اتفاق می افتد و گرفتن بیش از سه فال برای یک نفر بی احترامی به حافظ تلقی می شود. برای فال گرفتن از دیوان خواجه شیرازی ابتدا باید نیت کرد و او را به عزیزترین هایش یعنی خداوند و معشوقه اش شاخ نبات قسم داد. برخی از افراد برای گرفتن فال حافظ وضو میگیرند زیرا به تقدس آن ایمان دارند و سپس جمله ای اینگونه ادا می کنند که ای حافظ شیرازی تو محرم هر رازی ، تو را به خدا و به شاخ نباتت قسم که هر چه صلاح و مصلحت می بینی برایم آشکار و آرزوی مرا برآورده سازی.

منبع: سایت نمناک

اپلیکیشن فال حافظ


اشعار و غزلیات خواجه حافظ شیرازی از قدیم محبوب ما ایرانیان بوده است. بسیاری از افراد هستند که برای هر کاری تفعلی بر حافظ میزنند. با داشتن اپلیکیشن دیوان حافظ بر روی گوشی خود به راحتترین شیوه ممکن در هر لحظه ای میتوانید فال حافظ بگیرید و یا از اشعار آن فیظ ببرید. برای استفاده از این برنامه کافی است ابتدا نیت کرده و گوشی خود را تکان دهید تا فال خود را بر روی صفحه گوشی خود ببینید. این برنامه دارای موشیقی متن دلنشینی است که به شما آرامش میبخشد. 

اپلیکیشن دیوان حافظ برای سیستم عامل اندروید در دسترس است و کار با آن نیز بسیار آسان میباشد. با داشتن این اپلیکیشن بر روی گوشی خود در هر زمان و مکانی میتوانید فال بگیرید و تفسیر آن را نیز بخوانید. معانی و تفاسیر اشعار حافظ بنا به درخواست شما در این اپلیکیشن نمایش داده میشود. 


ویژگی های برنامه دیوان حافظ


امکان جستجوی غزلها از روی شماره و محتوای غزل
قابلیت اشتراک گذاری غزل ها در شبکه های مجازی و ایمیل

فال حافظ

منبع : اندروید سیتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *